19place
webareal.cz, webareal.sk All the ideas and discussions
95 votes Vote

Profesionální napojení na účetní program

Vaše řešení je téměř dokonalé až na jednu chybičku, která časem začne hodně bolet (pokud eshop začne prosperovat) - neexistuje pořádné napojení na účetní program. Neříkám, že je zrovna nutné mít online synchronizaci s účetním systémem, ale minimálně dokonalá offline synchronizace musí dnes být u eshopového řešení, které chce být konkurenceschopným i v roce 2013. Doporučuji třeba dodělat synchronizaci s Pohodou tak, aby jste byli i mezi oficiálně podporovanými firmami...

http://www.stormware.cz/pohoda/e-shopy/

powerguycz, 20.06.2013, 21:58
Idea status: under consideration

Comments

empeee, 16.07.2013, 12:07
Plně souhlasím. Napojení na Pohodu řešíme už přes dva měsíce a funguje jen částečně. Co na tom, že naimportuji kategorie do člěnění skladů a objednávky, když zboží importovat nejde a musím ho v Pohodě znovu vytvářet ručně? A navíc, vše je komplikované, proklikávat se e-shopem, stahovat xml, importovat ho do Pohody, to vše dlouho trvá.

Synchronizace na jedno tlačítko s možností nastavení automatické synchronizace a parametrů (co se má synchronizovat, kdy, jakým směrem, co při konfliktu atd.) by byla svělá!
Krikrino, 01.08.2013, 13:15
Tak isto Money..
Lukas Cesal (Dantik - Danilo Cesal), 06.02.2014, 10:42
Používáme Many S3, vyhovovalo by nám, pokud by jsme mohli vystavovat faktury v eshopu, ale import do many faktury, ledacos si jsme schopni napsat ve scriptu, ale potřebujeme se alespoň dostat s číslům faktur a datumům u vygenerovaných faktur v eshopu.
kateon, 11.02.2014, 06:59
Chápu, že vyhovět všem požadavkům všech klientů je nadlidský úkol, ale pro začátek by možná stačilo přidat generování faktur do xml pro účetní programy. Když umíte generovat xml objednávek, tak vytvořit totéž s fakturami by určitě netrvalo příliš dlouho. Díky.
Libor Vodica, 26.02.2014, 11:33
Při exportu dat v xml souboru ze shopu do Pohody LITE, která nemá sklady se nezobrazuje název položky zboží.Proto by bylo dobré do xml souboru doplnit položku textove (tedy uvést element pro nazev textove polozky). Potom by nebyl problém s exportem objednávek a následným vytvořením faktur .
Jiří Kovář, 15.10.2014, 08:43
Velmi rád se připojuji a prosím další uživatele, kteří se trápí opakovaným ručním vytvářením vydaných faktur v Money S3. Žádám o možnost exportu vydaných faktur z administrace eshopu přímo do Money S3. Účetní nad tímto doslova mrhá časem a nikdo nepracuje zdarma, že? Tak to prosím podpořte, kdo můžete, jde o zbytečné náklady. Děkuji mockrát.
Lukáš Česal, 16.12.2015, 13:12
jedeme v Money S, a chybí nám proformafaktury (nebo výzvy k platbě) jako máte při prodlužování aby tam nemusel být DPH a nemusely se neuhrazené dobropisovat, jako máte vy na prodloužení pronájmu webu. Vše bychom dělali v eshopu a do money pak stahovali jen finální faktury

Leave a comment