5place
webareal.cz, webareal.sk All the ideas and discussions
196 votes Vote

Soutěž

Nejlepší je když Vám na stránky chodí často uživatelé internetu - budoucí zákazníci a sledují jestli je něco nového, v akci atd. Ale jak toho docílit?

Jednoduše pomocí soutěže. Na každý měsíc uvolníte výrobky v hodnotě třeba 3.000 Kč, vytvoříte otázky, které se budou zobrazovat všem návštěvníkům nebo návštěvníkům, kteří odeslali objednávku. A jednou za měsíc vygenerujete náhodné návštěvníky, které obdarujete. Pokud budete dávat do soutěže zajímavé výrobky a nebudou otázky stupidně hloupé, určitě se časem zapojí hodně lidí, kteří se budou vracet a soutěžit s Vaším webem a s tím třeba pošlou i nějakou tu objednávku, protože budou ve Vaši firmu věřit, jako v kvalitního a silného dodavatele. Za další se počítadlo návštěv bude točil rychleji a budete opět vypadat důvěryhodněji.


Závěrem: Chuck Norris nikdy nespí, protože soutěží s Vaším webem

speedgeorge, 20.06.2013, 21:19
Idea status: under consideration

Comments

JKHouba, 04.07.2013, 05:42
A o čem máme hlasovat? Soutěž si může udělat už nyní každý kdy chce a jakou chce, nehledě, že jsou i různé nabídky na vytvoření soutěží... a dokonce profesionální soutěžící,, :-) Přínos začíná být sporný..- ale záleží na soutěži..
speedgeorge, 20.07.2013, 11:22
Pokud by bylo v eshopu nastaveno několik typů soutěží, s možností vlastní editace, bylo by to perfektní. Těch nastavení mě napadá opravdu hodně, záleží jak by to firma Bohemiasoft udělala. Slušné firmy si určitě nebudou vyhrávat vlastní výrobky nazpátek... Každý výherce se rád pochlubí svojí výhrou a tím nám dělá další reklamu.

Leave a comment