3place
webareal.cz, webareal.sk All the ideas and discussions
210 votes Vote

Systém správců

Vytvoření a správa více administrátorů obchodu s možností definování přístupu jen do určitých částí administrace a/nebo pro správu jen vybraných oddělení. Dostupnou také historii provedených úkonů jednotlivých správců.

JardaN5, 20.06.2013, 10:35
Idea status: under consideration

Comments

Martin, 23.06.2013, 10:34
O toto jsem již také žádal. Je to potřebné z důvodů různých úrovní odpovědnosti správců. Někdo zakládá karty zboží, ale nemá třeba přístup k cenám a změně kusů na skladě, atd...
empeee, 25.06.2013, 23:25
Souhlasím. Pokud budu muset najmout brigádníka na vyřizování dotazů a objednávek, proč by měl vidět nákupní ceny a hlavně, proč by měl používat můj login a heslo? To je nedomyšlené, více správců s nastavitelnými právy by to vyřešilo.
Pavel, 25.02.2014, 11:13
Přesně tak, připojuji se a dávám palec nahoru.
Jirka, 04.03.2015, 08:34
Jojo, již to slibují dost dlouho a nás to začíná tak moc pálit, že zvažujeme přejít ke konkurenci, která to nabízí. Počkáme do dubna 2015, to je nejzašší termín pak se uvidí. Před rokem jsme vznesli požadavek a stále nic. Koukám, že tady ta diskuse je už skoro dva roky a od té doby žádná změna. Škoda že místo zvýhodněných doprav se neřeší tyto věci....
Romana, 19.01.2016, 11:07
Také se musím připojit. Je to potřeba jako sůl, v současné době je provoz v e-shopu možný jen jako "one-man-show" a není možné vzít si na výpomoc brigádníka, aniž by viděl do "čehokoliv" nebo mohl "kliknout na cokoliv", což má za následek omezení nejen času provozovatele e-shopu, ale i omezení obratu, protože kapacita jednoho člověka se nedá nafukovat donekonečna.
Už rok bych uvítala člověka na výpomoc s vkládáním nového zboží (focení a vkládání kamenů) a vzhledem k tomu, že to stále není dostupné, musím všechno dělat sama a mnohdy e-shop zeje u některých druhů kamenů prázdnotou, protože se to prostě nestíhá nafocovat a vkládat.
Prvně jsem se ptala na systém omezených přístupů do administrace pod heslem v dubnu 2014 - bylo mi zodpovězeno toto: "na sluzbe multiadmin pristupu budeme pracovat. Je to jedna z funkci, ktere chceme letosni rok doprogramovat do eshopu. Nicmene doposud tato sluzba v provozu neni".
Je rok 2016 a stále to není dostupné!! Kéž by to byla pro vývojáře priorita :) :)
Hana, 28.01.2016, 16:24
Přesně toto mi na eshopu-rychle chybí pravděpodobně nejvíce. Opravdu pokud se o e-shop stará více lidí, je to nezbytnost. Zejména pro skladníky, co pouze vyřizují objednávky, bych ocenila pouze přístup do objednávek. Bylo by to skvělé...

Leave a comment